WHY SMARTY?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas metus nulla, commodo a sodales sed, dignissim pretium nunc. Nam et lacus neque. Ut enim massa, sodales tempor convallis et, iaculis ac massa.

İletişim
  • Cevizli Mah. Toros Cd. No:88 Kat:3 Daire:5-6, 34846 Maltepe/İstanbul
  • Phone: +90 542 523 35 91
  • Email: info@flytoremedy.com

Niçin Bizi Seçmelisiniz

Düşük maliyetler

Ülkemizde bir çok Avrupa ülkesinde sunulan sağlık hizmetlerine, Türkiye’de aynı kalite ve güvenle daha ekonomik ve kolayca ulaşabileceğiniz denenmiş bir bilgidir. Yaptığımız tüm çalışmalarda, maliyetleri hastalarımızın faydası yönünde optimize ediyor ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz.

Fiyat istikrarı

Hep söylediğimiz gibi bizim önceliğimiz hasta memnuniyetidir. Bu nedenle hastalarımızla devamlılığımız açısından fiyatlarımızı her iki tarafında memnun kalacağı rakamlarda ortak fiyat belirlemekteyiz. Tedavilerde kabul edilebilir olağan gelişebilecek uluslarası oranlardaki komplikasyonlar dışında ek ücret doğmamasını sağlıyoruz. Anlaşmalı hastane ve doktor partnerlerimiz bizimle anlaşarak gelen hastalarımıza %5 rutin indirim sağlamaktadırlar.

Kaliteli hizmet

Yaptığımız işe hakimiz, titiz çalışıyor ve tüm hastalarımız için yüksek kalitede hizmetler üretiyoruz. Öneri ve yeniliklere açıklık. Hastalarımızın isteklerine kulak vererek, ayrıntılı analizler sonucunda ulaştığımız yenilikçi çözümler ve yaklaşımlardan yararlanırsınız.

Öneri ve yeniliklere açıklık

 

Hastalarımızın isteklerine kulak vererek, ayrıntılı analizler sonucunda  ulaştığımız yenilikçi çözümler ve yaklaşımlardan yararlanırsınız.

Çoklu dil desteği

Toplam yedi çok konuşulan dilde hizmet vermekteyiz ve o dillerin konuşulduğu ülkelerde o dilde hizmet veren danışmanlara whatsapp ve canlı destek programlarımızdan ulaşabileceksiniz. Bu danışmanlık hizmetlerine ücretsiz ulaşacaksınız.

Transport services

Click the button to access the page details.

Detail

We Arrange Your Accommodation

Click the button to access the page details.

Detail

We Organize Your Treatment

Click the button to access the page details.

Detail

Why you should choose us

Click the button to access the page details.

Detail