WHY SMARTY?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas metus nulla, commodo a sodales sed, dignissim pretium nunc. Nam et lacus neque. Ut enim massa, sodales tempor convallis et, iaculis ac massa.

İletişim
  • Cevizli Mah. Toros Cd. No:88 Kat:3 Daire:5-6, 34846 Maltepe/İstanbul
  • Phone: +90 542 523 35 91
  • Email: info@flytoremedy.com

Türkiye'de Sağlık Turizmi

Sadece doğu ve batının kesiştiği yer olmayıp aynı zaman dünya tarihinde önemli bir yer tutan Türkiye, sağlık dünyasında da gözde haline gelmiştir. Özel sektörün yatırımlarıyla devlet desteği alan sağlık sistemi reformları, Türkiye’nin eşsiz kültürel ve coğrafi güzellikleri ile de birleşmesiyle ülkeyi küresel anlamda sağlık turizmi pazarının “gözdesi” haline getirmiştir. Bu değişimin öncüsü Türkiye’de sağlık üzerine yatırım yapan özel sektördür. Türkiye özel sağlık hizmeti endüstrisi standartların ötesinde bir tıbbi teknoloji kullanarak Türkiye’de sağlık hizmetleri konusunda büyük gelişmeler sağlamıştır. Türkiye’de, içinde son teknoloji hastanelerin de bulunduğu 2000 Sağlık Kurumu vardır. Bunlardan 54 tanesi JCI (Joint Commission International) onaylı hastanelerdir. Bu, dünya çapındaki bu akreditasyona sahip olan 58 ülke arasında %21’lik bir orandır.

Türkiye’deki JCI onaylı hastaneler; gelişmiş şube ağlarıyla, 15.000’i hekim olan 150.000 sağlık profesyoneliyle tam donanımlı tedavi hizmetleri sunmaktadır. Kaliteli tıbbi hizmetleri, coğrafi konumu ve uygun fiyat yelpazesiyle Türkiye, yabancı hastalar için sağlık sektöründe önde gelen ülkeler arasında yer almaktadır.

Hakkımızda

Click the button to access the page details.

Detail

Kalite Standartları

Click the button to access the page details.

Detail

Türkiye'de Sağlık Turizmi

Click the button to access the page details.

Detail

Vizyon & Misyon

Click the button to access the page details.

Detail