WHY SMARTY?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas metus nulla, commodo a sodales sed, dignissim pretium nunc. Nam et lacus neque. Ut enim massa, sodales tempor convallis et, iaculis ac massa.

İletişim
  • Cevizli Mah. Toros Cd. No:88 Kat:3 Daire:5-6, 34846 Maltepe/İstanbul
  • Phone: +90 542 523 35 91
  • Email: info@flytoremedy.com

VİZYON & MİSYON

MİSYONUMUZ

FlytoRemedy, global dünyaya karşı sorumluluklarının bilincinde, çalışan ve müşteri memnuniyeti odaklı, sağlık ekipleriyle bütünleşmiş, takım çalışması anlayışıyla hareket eden çağdaş bir sağlık turizmi kurumudur. Kurumumuz; tıbbi etik ve bilimsel ilkeler doğrultusunda insan sağlığını ekonomik ve kaliteli ellerde buluşturarak, tüm dünya insanlarına Türkiye güzelliği altında, sağlığı ulaştırmayı amaç edinmiştir.

Kurumumuz, dünya hastalarını, Türkiye misafirperverliği ve yüksek bilimsel kalitedeki tedavi hizmetleri birlikte sunan doktorlar ve hastaneler ile buluşturmayı hedef edinmiştir.

Bu hizmetleri verirken hasta ve yakınlarının ihtiyaç duyabileceği her türlü yan hizmetileri tek elden organize etmek uygulamamız olacaktır. Hasta ve yakınlarının sağlık hizmetleri dışında ulaşım, konaklama vb. ihtiyaçlarını alırken de sorun yaşamadan düzgün bir işleyiş ile olmasını sağlamak hedefimizdir.

VİZYONUMUZ

FlytoRemedy olarak, çağımızın dijital erişim metotlarının en kullanılır ve en etkin olanlarını bulmak ve hizmetlerimizde kullanmayı amaçlıyoruz. Bu iletişim kanalları ile hastalar ve sağlık hizmeti veren birimlerin buluşmalarını sağlayacağız. Ekibimizde tıpla ilgili doktor dahil değişik branşlardan
kişilerle çalışacağız. Böylece hastalara daha doyurucu, açıklayıcı ve kafalarındaki soruları giderecek bilgi akışını daha sağlık hizmetine ulaşmadan sağlayacak şekilde davranacağız.

Hasta ve yakınlarının memnuniyetin artırmak yanında, Türkiye’nin sosyal ve coğrafi güzellikleri ile tanışmalarını sağlayarak morallerini en yüksek seviyeye çıkarmakta hizmetimizin parçası olabilecektir.

Ülkemizde saygın , yetkin ve yüksek bilgi seviyesinde hizmet veren doktor ve hastaneler olduğunu biliyoruz. Onların bu yoğun çalışmaları arasında hastalarca bilinirliğine katkı sağlamak ve onları, onlara ihtiyaç duyan dünya insanlarıyla buluşturmak en büyük hedefimizdir. Bu konuda referans gösterilen bir sağlık turizmi firması olmak için sürekli çalışma ve gelişmeyi istiyoruz.

About Us

Click the button to access the page details.

Detail

Health Tourism in Turkey

Click the button to access the page details.

Detail

Quality standards

Click the button to access the page details.

Detail

Vision & Mission

Click the button to access the page details.

Detail