WHY SMARTY?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas metus nulla, commodo a sodales sed, dignissim pretium nunc. Nam et lacus neque. Ut enim massa, sodales tempor convallis et, iaculis ac massa.

İletişim
  • Cevizli Mah. Toros Cd. No:88 Kat:3 Daire:5-6, 34846 Maltepe/İstanbul
  • Phone: +90 542 523 35 91
  • Email: info@flytoremedy.com

HAKKIMIZDA

FlytoRemedy, 2005 yılından bu yana faaliyet gösteren Akcan Sağlık Hizmetleri Ltd Şti altında hizmet veren bir sağlık turizmi organizasyonudur. Kaliteli ve sağlık turizmine uygun, Sağlık bakanklığı denetimlerinde yüksek puana sahip kaliteli hastaneler ve JCI ile akredite hastaneler ile yaptığı anlaşmalar ile, Avrupa ve orta Asya Türki cumhuriyetler ve Ortadoğu Müslüman ülkelerdeki partnerleri aracılığıyla tanıtım ve sağlık hizmetleri sunumu yapmaktadır.

FlytoRemedy.com , ayrıca uluslarası düzeyde “ikinci görüş” veya yetkin doktorlara “ücretli konsültasyon” alma hizmetini de barındırmaktadır. Şimdilik yedi dil üzerinden global olarak hizmet vermeye odaklanmıştır. Ağırlıklı olarak Türkiye’ye sağlık turizmine odaklanan FlytoRemedy, sağlık turizminin gerekli kıldığı bazı özel tedaviler için gerektiğinde Türkiyeden ve alt yapısını kurduğu diğer ülkelerden internasyonel sağlık turizmi faaliyetlerini de önümüzdeki yıllarda aktif hale getirmeyi planlamaktadır.

About Us

Click the button to access the page details.

Detail

Health Tourism in Turkey

Click the button to access the page details.

Detail

Quality standards

Click the button to access the page details.

Detail

Vision & Mission

Click the button to access the page details.

Detail